O nas

tanibusz założenia możliwie najtańszy

tanibus jest projektem, który powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tanim transportem w naszym mieście. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Flota naszych samochodów dostawczych z rocznika 2013+ gwarantujące niezawodność dzięki stałej opiece serwisu i regularnym przeglądom serwisowym.

Czy zdarzyło Ci się zamówić usługę transportową i w dniu transportu zostać na lodzie? Takie sytuacje nie mają miejsca w naszej firmie. Zamawiając usługę u nas masz pewność, że odbędzie się w wyznaczonym terminie zgodnie z harmonogramem. Dodatkowo zawsze potwierdzamy swój przyjazd dzień wcześniej.

Czy zdarzyło Ci się ustalić cenę za transport i mile się rozczarować w momencie rozliczenia? Sytuacja nie do zaakceptowania. Tanibus proponuje odgórnie ustaloną stawkę za usługę transportową lub przeprowadzkę zależną od ilości osób biorących udział w przedsięwzięciu. Dzięki niej jesteś w stanie szybko skalkulować z jakimi kosztami musisz się liczyć zlecając transport lub przeprowadzkę.

Cena czyni cuda. Dlaczego cena w firmie transportowej jest wyższa niż u prywatnego przewoźnika? Odpowiedź jest banalna. Składowymi kosztu transportu są m.in.: podatki związane z prowadzeniem działalności, utrzymanie pojazdów, utrzymanie pracowników, ubezpieczenie. Powierzenie zlecenie firmie jest gwarantem bezpieczeństwa oraz jakości obsługi.

tanibus: tani transport i przeprowadzki Poznań | Swarzędz
Przekonaj się sam, zamów: 731 001 100. Zapraszamy